Rotary shaft seal OAS-36X47X7-FPM
Part number : OAS-36X47X7-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-36X47X7-FPM  has an inner diameter of 36 mm, an outer diameter of 47 mm and a thickness of 7 mm. It is made of FPM.