Rotary shaft seal OAS-35X58X8-NBR
Part number : OAS-35X58X8-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-35X58X8-NBR  has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 58 mm and a thickness of 8 mm. It is made of NBR.