Rotary shaft seal OAS-35X55X8-FPM
Part number : OAS-35X55X8-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-35X55X8-FPM  has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 55 mm and a thickness of 8 mm. It is made of FPM.