Rotary shaft seal OAS-32X50X12-NBR
Part number : OAS-32X50X12-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-32X50X12-NBR  has an inner diameter of 32 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 12 mm. It is made of NBR.