Rotary shaft seal OAS-25.400X44.450X9.520-NBR
Part number : OAS-25.400X44.450X9.520-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-25.400X44.450X9.520-NBR  has an inner diameter of 25.4 mm, an outer diameter of 44.45 mm and a thickness of 9.52 mm. It is made of NBR.