Rotary shaft seal OAS-23X37X7-NBR
Part number : OAS-23X37X7-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-23X37X7-NBR  has an inner diameter of 23 mm, an outer diameter of 37 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.