Rotary shaft seal OAS-22X30X4-NBR
Part number : OAS-22X30X4-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-22X30X4-NBR  has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 30 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.