Rotary shaft seal OAS-20X47X10-FPM
Part number : OAS-20X47X10-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-20X47X10-FPM  has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 47 mm and a thickness of 10 mm. It is made of FPM.