Rotary shaft seal OAS-170X200X12-NBR
Part number : OAS-170X200X12-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-170X200X12-NBR  has an inner diameter of 170 mm, an outer diameter of 200 mm and a thickness of 12 mm. It is made of NBR.