Rotary shaft seal OA-41X56X8-NBR
Part number : OA-41X56X8-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-41X56X8-NBR  has an inner diameter of 41 mm, an outer diameter of 56 mm and a thickness of 8 mm. It is made of NBR.