Rotary shaft seal OA-35X62X12-FPM
Part number : OA-35X62X12-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-35X62X12-FPM  has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 12 mm. It is made of FPM.