Rotary shaft seal OA-35X52X8-FPM
Part number : OA-35X52X8-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-35X52X8-FPM  has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 8 mm. It is made of FPM.