PAP bush PAP0806-P10
Part number : PAP0806-P10
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP0806-P10 Generic has an inside diameter of 8 mm, an outside diameter of 10 mm and a length of 6 mm.
  50+ parts in stock (1 day ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
PAP bush - PAP0810-P10 GEN
PAP BUSH PAP0810-P10
Threadlocker - FREIN-FILET-BLEU-243-10ML-LOCTITE LOCTITE
THREADLOCKER FREIN-FILET-BLEU-243-10ML-LOCTITE
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    8  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    10  MM
  • THICKNESS
    6  MM
  • TYPE
    PAP
  • WEIGHT
    1  G
  • PACKAGING
    1
Description