Rotary shaft seal OA-27.80X38X7-NBR
Part number : OA-27.80X38X7-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-27.80X38X7-NBR  has an inner diameter of 27.8 mm, an outer diameter of 38 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.