Rotary shaft seal OAS-27X38X7-NBR
Part number : OAS-27X38X7-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-27X38X7-NBR  has an inner diameter of 27 mm, an outer diameter of 38 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.