Rotary shaft seal OA-22X32X4-NBR
Part number : OA-22X32X4-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-22X32X4-NBR  has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 32 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.