Rotary shaft seal OA-17X29X5-NBR
Part number : OA-17X29X5-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-17X29X5-NBR  has an inner diameter of 17 mm, an outer diameter of 29 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.