Rotary shaft seal OAS-11.60X24X10-NBR
Part number : OAS-11.60X24X10-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-11.60X24X10-NBR  has an inner diameter of 11.6 mm, an outer diameter of 24 mm and a thickness of 10 mm. It is made of NBR.