Rotary shaft seal G25X32X4-C-INA
Part number : G25X32X4-C-INA
INA
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference G25X32X4-C-INA  has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 32 mm and a thickness of 4 mm. It is made of .