Rotary shaft seal G22X30X4C-INA
Part number : G22X30X4C-INA
INA
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference G22X30X4C-INA  has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 30 mm and a thickness of 4 mm. It is made of .