Rotary shaft seal DC-35X52X9-NBR
Part number : DC-35X52X9-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference DC-35X52X9-NBR  has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 9 mm. It is made of NBR.