Rotary shaft seal CD-8X14X3-NBR
Part number : CD-8X14X3-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CD-8X14X3-NBR  has an inner diameter of 8 mm, an outer diameter of 14 mm and a thickness of 3 mm. It is made of NBR.