Rotary shaft seal OA-8X14X4-NBR
Part number : OA-8X14X4-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-8X14X4-NBR  has an inner diameter of 8 mm, an outer diameter of 14 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.