Rotary shaft seal CD-7X13X4-NBR
Part number : CD-7X13X4-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CD-7X13X4-NBR  has an inner diameter of 7 mm, an outer diameter of 13 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.