Rotary shaft seal CD-6X12X2-NBR
Part number : CD-6X12X2-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CD-6X12X2-NBR  has an inner diameter of 6 mm, an outer diameter of 12 mm and a thickness of 2 mm. It is made of NBR.