Rotary shaft seal BD-100X110X4-NBR
Part number : BD-100X110X4-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BD-100X110X4-NBR  has an inner diameter of 100 mm, an outer diameter of 110 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.