Rotary shaft seal BC-63X80X12-NBR
Part number : BC-63X80X12-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BC-63X80X12-NBR  has an inner diameter of 63 mm, an outer diameter of 80 mm and a thickness of 12 mm. It is made of NBR.