Rotary shaft seal BC-60X85X10-NBR
Part number : BC-60X85X10-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BC-60X85X10-NBR  has an inner diameter of 60 mm, an outer diameter of 85 mm and a thickness of 10 mm. It is made of NBR.