Rotary shaft seal BC-35X52X15-NBR
Part number : BC-35X52X15-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BC-35X52X15-NBR  has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 15 mm. It is made of NBR.