Rotary shaft seal BC-33X50X12-NBR
Part number : BC-33X50X12-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BC-33X50X12-NBR  has an inner diameter of 33 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 12 mm. It is made of NBR.