Rotary shaft seal ASP-42X62X7-NBR
Part number : ASP-42X62X7-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference ASP-42X62X7-NBR  has an inner diameter of 42 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.