Rotary shaft seal ASP-40X58X10-NBR
Part number : ASP-40X58X10-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference ASP-40X58X10-NBR  has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 58 mm and a thickness of 10 mm. It is made of NBR.