Rotary shaft seal OA-70X110X12-NBR
Part number : OA-70X110X12-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-70X110X12-NBR  has an inner diameter of 70 mm, an outer diameter of 110 mm and a thickness of 12 mm. It is made of NBR.