Pneumatic seal PP-16X80X25-NBR90
Part number : PP-16X80X25-NBR90
GEN
Description
The Pneumatic Seal with the reference PP-16X80X25-NBR90  has an inner diameter of 16 mm, an outer diameter of 80 mm and a thickness of 25 mm. It is made of NBR.