Pneumatic seal PP-16X100X25-NBR
Part number : PP-16X100X25-NBR
GEN
Description
The Pneumatic Seal with the reference PP-16X100X25-NBR  has an inner diameter of 16 mm, an outer diameter of 100 mm and a thickness of 25 mm. It is made of NBR.