Pneumatic seal PP-10X50X18-NBR75
Part number : PP-10X50X18-NBR75
GEN
Description
The Pneumatic Seal with the reference PP-10X50X18-NBR75  has an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 18 mm. It is made of NBR.