Hydraulic seal UT-16X20.50X5-PU94
Part number : UT-16X20.50X5-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference UT-16X20.50X5-PU94  has an inner diameter of 16 mm, an outer diameter of 20.5 mm and a thickness of 5 mm. It is made of PU.