PAP bush PAP80100-P20
Part number : PAP80100-P20
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP80100-P20 Generic has an inside diameter of 80 mm, an outside diameter of 85 mm and a length of 100 mm.
  21 parts in stock (3 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
PAP bush - PAP6050-P20 GEN
PAP BUSH PAP6050-P20
Hydraulic seal - US-80X91X10-PU94 GEN
HYDRAULIC SEAL US-80X91X10-PU94
  • INSIDE DIAMETER
    80  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    85  MM
  • THICKNESS
    100  MM
  • WEIGHT
    410  G
  • SPECIFIC
    P20
Description