Hydraulic seal US-80X91X10-PU94
Part number : US-80X91X10-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-80X91X10-PU94  has an inner diameter of 80 mm, an outer diameter of 91 mm and a thickness of 10 mm. It is made of PU.
  50+ parts in stock (1 day ago )
  • OUTSIDE DIAMETER
    91  MM
  • THICKNESS
    10  MM
  • WEIGHT
    16  G
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description