Hydraulic seal US-6X18X8-PU94
Part number : US-6X18X8-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-6X18X8-PU94  has an inner diameter of 6 mm, an outer diameter of 18 mm and a thickness of 8 mm. It is made of PU.