Hydraulic seal US-35X50X9-PU94
Part number : US-35X50X9-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-35X50X9-PU94  has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 9 mm. It is made of PU.