Deep groove ball bearing 62-22-23-PFI
Part number : 62-22-23-PFI
PFI
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 62-22-23-PFI from the brand PFI, has an inner diameter of 23 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 14 mm.