Hydraulic seal US-25X38X10-PU95
Part number : US-25X38X10-PU95
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-25X38X10-PU95  has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 38 mm and a thickness of 10 mm. It is made of PU.