Hydraulic seal US-12X18X3-NBR90
Part number : US-12X18X3-NBR90
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-12X18X3-NBR90  has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 18 mm and a thickness of 3 mm. It is made of NBR.