Hydraulic seal UC-25.40X31.75X4.76-PU94
Part number : UC-25.40X31.75X4.76-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference UC-25.40X31.75X4.76-PU94  has an inner diameter of 25.4 mm, an outer diameter of 31.75 mm and a thickness of 4.76 mm. It is made of PU.