Taper bushing 2517-50-OPTIBELT
Part number : 2517-50-OPTIBELT
OPTIBELT
Description
The Taper Bushing from the brand , known under the reference 2517-50-OPTIBELT, has an external diameter of 86 mm and a length of 45 mm. It weight is g and its bore diameter is 50 mm.