PAP bush PAP0815-P10
Part number : PAP0815-P10
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP0815-P10 Generic has an inside diameter of 8 mm, an outside diameter of 10 mm and a length of 15 mm.
  50+ parts in stock (4 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
PAP bush - PAP0810-P10 GEN
PAP BUSH PAP0810-P10
Threadlocker - FREIN-FILET-BLEU-243-10ML-LOCTITE LOCTITE
THREADLOCKER FREIN-FILET-BLEU-243-10ML-LOCTITE
  • INSIDE DIAMETER
    8  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    10  MM
  • THICKNESS
    15  MM
  • WEIGHT
    2  G
Description