Taper bushing 1610-40-OPTIBELT
Part number : 1610-40-OPTIBELT
OPTIBELT
Description
The Taper Bushing from the brand , known under the reference 1610-40-OPTIBELT, has an external diameter of 57 mm and a length of 25 mm. It weight is g and its bore diameter is 40 mm.