Taper bushing 1108-20-OPTIBELT
Part number : 1108-20-OPTIBELT
OPTIBELT
Description
The Taper Bushing from the brand , known under the reference 1108-20-OPTIBELT, has an external diameter of 38 mm and a length of 22 mm. It weight is g and its bore diameter is 20 mm.