Oil filled plain bronze bush BNZ15-18-27
Part number : BNZ15-18-27
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ15-18-27 Generic has an inside diameter of 15 mm, an outside diameter of 18 mm and a length of 27 mm. It is manufactured in .
  8 parts in stock (11 hours ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6202-2RSH-SKF SKF
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6202-2RSH-SKF
Oil filled plain bronze bush - BNZ15-18-20 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ15-18-20
  • OUTSIDE DIAMETER
    18  MM
  • THICKNESS
    27  MM
  • WEIGHT
    16  G
Description